Повернутися назад

Особливості лабораторного етапу виготовлення умовно-знімного протезу на Q-імплантатах системи TRINON го етапу виготовлення умовно-знімного протезу на Q-імплантатах системи TRINON

03.04.2018

Статті
Для досягнення оптимального естетичного і функціонального результату при протезуванні на імплантатах необхідний облік ряду взаємодіючих факторів, обумовлених біологією і механікою.
 
 Для цього розроблено та запропоновано велику кількість науково обґрунтованих протезних концепцій, що дозволяють вирішувати більшість поставлених завдань.
 
 Важливе місце займає вибір виду, розміру, форми імплантатів. Не менше значення має наступне навантаження імплантатів, створювана протезної конструкцією.
 
 Всі виготовляються постійні конструкції протезів на імплантатах діляться на наступні групи: знімні (фіксація на кулястих аттачменті), умовно-знімні (з гвинтовою фіксацією), незнімні (із цементною фіксацією). Серед перерахованих варіантів найбільш складними у виготовленні, але досить поширеними і довели свою ефективність є умовно-знімні протези.
 
 Концепція системи Q-імплантатів системи «TRINON» пропонує практикуючому лікарю і зубного техніку невеликий, але раціональний, застосовуваний в різних клінічних ситуаціях набір компонентів, що дозволяє працювати практично в будь-яких клінічних умовах.
 
 Повний текст статті Особливості лабораторного етапу виготовлення умовно-знімного протезу на Q-імплантатах системи TRINON - формат .pdf
 
 З.Е. Жегулович, І.В. Опанасюк, О.Ф. Кошеля
 Національний медичний університет ім. акад. А.А. Богомольця
Інститут прогресивних стоматологічних технологій
Поділитися в соціальних мережах:
Вас також може зацікавити
Підписуйтесь на нашу розсилку і соціальні мережі
 • 17 років на ринку
  стоматології

 • Вся продукція
  сертифікована

 • Обслуговування
  в сервісному центрі

 • Поставки безпосередньо від
  виробників