Сервісна служба

Заявка на сервісне обслуговування

Чому наш сервіс кращий?

Всі наші інженери мають вищу технічну освіту і багаторічний досвід роботи зі стоматологічним обладнанням. Співробітники сервісу регулярно проходять навчання та атестацію на заводах наших партнерів

Монтажна група фахівців готова виїхати в будь-яку точку України до наших клієнтів для здійснення технічно грамотного монтажу стоматологічного обладнання

Ми пропонуємо кваліфіковане обслуговування в гарантійний та післягарантійний періоди. Забезпечуємо постійну і безперебійну роботу придбаного у нас обладнання, проведення регламентних сервісних робіт

Ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини! Гарантії наших партнерів-виробників дозволяють в найкоротші терміни проводити ремонт або заміну окремих несправних блоків і вузлів.

Стоматологічне та медичне обладнання - це особливий вид обладнання, від працездатності якого залежить якість надання медичних послуг, а в деяких випадках і життя пацієнта. Сервісний підрозділ Комерційного відділу ІПСТ розуміючи цей факт, створює максимально комфортні умови для гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування медичного обладнання.

Сервісна служба КВ ІПСТ займається інсталяцією, періодичними оглядами, гарантійними і післягарантійним обслуговуванням обладнання.

Важливим складовим сервісної служби є наявність у нас на складі необхідних запасних частин.

Інженери з експлуатації та ремонту сервісної служби мають відповідну кваліфікацію та сертифікати на право роботи з обладнанням відповідно до українського законодавства.

Також вони пройшли спеціалізоване навчання за кордоном на фірмах-виробниках обладнання і отримали посвідчення авторизованого сервісного інженера.

У своїй діяльності по організації експлуатації та ремонту обладнання інженери користуються нормативними документами, інструкціями по роботі на електрообладнанні.

Інженери з організації експлуатації та ремонту обладнання організовують і виконають роботу:

 • забезпечують його своєчасне введення в експлуатацію, складають програми та календарні графіки проведення робіт, узгодять їх з замовниками, здійснюють підготовку по роботі засобів вимірювань і апаратури;
 • інструктують персонал по правилами експлуатації встановленого обладнання та систем. Організовують навчання спеціалістів роботі на обладнанні, надають їм практичну допомогу;
 • сприяють впровадженню систем комплексного регламентованого обслуговування, що забезпечує своєчасне налагодження і ремонт устаткування, ефективну роботу підприємства, прогресивної технології ремонту, високоефективних ремонтних пристроїв, механізації трудомістких процесів;
 • визначають потребу в запасних запчастинах для ремонту обладнання, щодо забезпечення ними підприємства.

Гарантія


 • На все стоматологічне обладнання придбане в нашій компанії надається гарантія від виробників. Все обладнання є сертифікованим його офіційними виробниками. Гарантія від виробника - це обіцянка щодо якості продукції, перелік зобов'язань, які бере на себе виробник певного типу стоматологічного обладнання протягом гарантійного періоду. Протягом гарантійного терміну вироби, визначені інженерами сервісного центру як дефектні, будуть безкоштовно відремонтовані або, на розсуд, замінені.
 • Всі види продаваного нами стоматологічного обладнання приймаються в гарантійний ремонт тільки при наявності гарантійного талона.
 • Гарантія вступає в силу тільки якщо дата покупки підтверджується печаткою та підписом продавця на гарантійному талоні, який видається при покупці. Гарантійний талон може бути також розміщений на першій або останній сторінці оригінальної інструкції до відповідного виду стоматологічного обладнання. Обов'язково зберігайте гарантійний талон, і паспорт на придбані вироби. Гарантійний талон є запорукою якості товару і підтвердженням зобов'язань нашої компанії і виробника щодо надання гарантії.
 • Також, перш ніж почати користуватися набутим стоматологічним обладнанням, детально вивчіть інструкцію по експлуатації. Це допоможе уникнути можливих проблем в разі неправильної експлуатації. Здійснення гарантійного обслуговування не впливає на дату закінчення терміну гарантії. Однак гарантія втрачає силу, якщо ремонт проводився не уповноваженою на те особою або самостійно. Гарантія також не покриває пошкодження, викликані неправильним використанням стоматологічного обладнання, тому перш, ніж почати використання, уважно ознайомтеся з інструкціями з експлуатації.
 • Гарантія також не поширюється в інших випадках, наприклад: форс-мажорні обставини, механічне пошкодження і т.д. Детальні умови гарантії кожен виробник визначає для кожного окремого стоматологічного обладнання в гарантійному талоні або в інструкції по експлуатації.
 • Ремонт стоматологічного обладнання проводиться в умовах нашого сервісного центру, а в окремих випадках на підприємстві-виробнику. На всі питання по ремонту обладнання, Вам із задоволенням дадуть відповідь по тел .: (044) 285-08-58 Графік роботи: Пн-Пт: 9.00-18.00 Перерва: 13.00-14.00 Сб-Нд: вихідний.
Підписуйтесь на нашу розсилку і соціальні мережі
 • 17 років на ринку
  стоматології

 • Вся продукція
  сертифікована

 • Обслуговування
  в сервісному центрі

 • Поставки безпосередньо від
  виробників