Семінари і Курси для стоматологів

Заявка на семінар

"Якщо ви володієте знаннями,
дайте й іншим запалити від нього свої світильники"

Томас Фуллер

Час не стоїть на місці. З роками змінюється наше життя, виникають нові тенденції та технології. Ці зміни торкнулися і сфери стоматології. Кожен день створюються нові матеріали і обладнання, інноваційні методи лікування, підходи до сучасної стоматологічної практики. Щоб орієнтуватися в такому обсязі, що надходить, лікар-стоматолог повинен постійно підвищувати свій професійний рівень, проходити навчання згідно спеціалізації.

Сьогодні на ринку освітніх послуг, зокрема в стоматології існує безліч навчальних центрів та клінік, що займаються організацією навчальних семінарів та курсів. Як же знайти серед них саме той заклад, який необхідно Вам? Само собою зрозуміло, кожен лікар-стоматолог або ж зубний технік вибирає собі навчальний центр виходячи зі своїх власних уподобань та можливостей. Але перед тим як зробити вибір, необхідно детально ознайомитися з навчальним центром, щоб не розчаруватися після навчання.

Для проведення курсів підвищення кваліфікації лікарів та зубних техніків необхідно мати в наявності відповідну матеріально-технічну базу, інформаційне забезпечення та лекторів-професіоналів, які можуть поділитися своїми знаннями і навичками. Всі вищеназвані критерії повинні підкріплюватися ліцензією Міністерства освіти і науки України на право надання освітніх послуг.

На базі Інституту прогресивних стоматологічних технологій, який є одним з навчальних центрів Асоціації стоматологів України, проходять курси підвищення кваліфікації для лікарів-стоматологів, їх асистентів, зубних лікарів, техніків, медичних сестер, директорів та адміністраторів клінік. Навчання базується на інноваційній інформаційно-технічній базі: чудова клінічна база, сучасна зуботехнічна лабораторія, фантомний клас для обробки практичних навичок, конференц-зал, оснащений мультимедійною апаратурою.

Наші найблищі семінари

Підписуйтесь на нашу розсилку і соціальні мережі
 • 17 років на ринку
  стоматології

 • Вся продукція
  сертифікована

 • Обслуговування
  в сервісному центрі

 • Поставки безпосередньо від
  виробників