Повернутися назад

Нагорода від J.Morita Corporation, Japan

26.03.2019

Новини

В цьому році під час виставки IDS в м.Кельн, Німеччина, наша компанія отримала нагороду від компанії J.Morita, Японія, в номінації Частка Ринку 2018. 

Ми пишаємося співпрацею з виробником, що має більше ніж сторічну історію та завжди йде в ногу з часом, і націлений на майбутнє. 

Компанія J.Morita, Японія, відома у всьому світі як виробник високоякісного рентген обладнання з найнижчими показниками опромінення та часом сканування, сучасних унікальних ендомоторів поєднаних з найточнішими апекс локаторами, стоматологічних установок найвищого класу, єдиних у світі зі спеціальною методикою для здоров’я лікаря-стоматолога. 

Це одна з небагатьох компаній на стоматологічному ринку, що виготовляє всю свою продукцію тільки на власних заводах в Кіото і Токіо, Японія, і дає гарантію на свою продукцію від двох років, на відміну від більшості інших виробників. 

Ми співпрацюємо з J.Morita з 2003 року. На сьогоднішній день 2D та 3D рентген апарати від J.Morita працюють в усіх областях України.  На стоматологічній виставці IDS були представлені дві моделі 3D рентген апаратів J.Morita Corp.: популярний апарат Veraviewepocs 3D R100 в новому дизайні та фаворит Veraviewepocs 3D X800, модель, що вперше була представлена на IDS-2017, з технологіями майбутнього, яка не потребує ніяких покращень, оскільки є надсучасною та бездоганною на сьогоднішній день.  

Більше про продукцію за посиланням https://www.kvipst.com.ua/catalog/rentgen/


Поділитися в соціальних мережах:
Вас також може зацікавити
Підписуйтесь на нашу розсилку і соціальні мережі
 • 17 років на ринку
  стоматології

 • Вся продукція
  сертифікована

 • Обслуговування
  в сервісному центрі

 • Поставки безпосередньо від
  виробників