Повернутися назад

Обладнання для сучасної стоматологічної клініки

26.06.2019

Статті

Щоб стоматологічна клініка виглядала сучасно і виправдовувала вартість послуг, щоб пацієнт з першого погляду розумів, за що платить, важливо все без винятку! І дизайн інтер'єру, і обладнання, і інструменти - все повинно виглядати стильно і відповідати найвищим вимогам якості.

Інвестиції в прилади надійного виробника починають окупатися з першого дня використання, адже стоматологу легко ними користуватися, а пацієнту комфорно під час прийому, він вже не проміняє вас на іншу клініку, а крім того, ще й порекомендує знайомим. Ви робите правильний вибір, якщо купуєте обладнання японського бренду Morita.

З початку заснування в 1916 році компанія Morita дотримується принципів свого засновника Junichi Morita: найвища точність і якість продукції, а також чесні відносини з покупцями. Завдяки цьому бренд Morita вибирають стоматологи і торгові партнери у всьому світі. При розробці нових товарів співробітники компанії тісно співпрацюють зі стоматологами, щоб вся продукція відповідала потребам фахівців.

У 1927 році компанія випустила стоматологічну установку A Type Unit - першу установку, зроблену в Японії, і до сих пір продовжує дивувати якістю обладнання. Так, сучасна модель Signo Treffert була розроблена спільно з Porsche Design Studio і відрізняється ергономічністю, можливістю програмування 5-ти робочих позицій і положення для полоскання ротової порожнини, можливістю роботи з мікроскопом, з багатофункціональною педаллю управління.

 signo_treffert.jpg

Стоматологічна установка Signo G10 II за допомогою ножної педалі дозволяє налаштовувати крісло пацієнта і встановлювати параметри інструментів, обшивка крісла має анатомічну пам'ять форми, підголівники настроюються індивідуально для кожного пацієнта, округлі форми дозволяють легко очищати поверхню установки, вона споживає мінімум електроенергії.

   SIGNO_G10_II.jpg

Стоматологічна установка Spaceline Emcia - гарантує свободу рухів стоматолога і зручність пацієнтові, дозволяє комфортно проводити лікування навіть в самих маленьких приміщеннях.

 Spaceline_1_jpg.jpg

Якщо ви вже не уявляєте свого кабінету без Morita, вам залишається тільки продати свою стару, вживану стоматологічну установку або інше обладнання, яке хочете замінити. Це можна легко і швидко зробити за допомогою сайту для фахівців стоматології NaviStom, де у вас є можливість розмістити своє оголошення.

На сайті можна не тільки продати б/в, але і постійно підбирати необхідні товари для роботи вашої стоматології - виробники і торговельні організації щодня пропонують на сайті прилади, інструменти та матеріали для стоматологів. Сайтом NaviStom зручно користуватися як з комп'ютера, так і з мобільних пристроїв, тому ви в будь-який час зможете знайомитися з новинками на ринку України і замовляти товари для роботи.

Всі оголошення представлені в рубриках, які мають свої підрубрики: обладнання, інструменти, матеріали для стоматологів і зубних техніків, меблі, крісла та стільці, оренда/продаж клінік і лабораторій, робота в стоматології, послуги зуботехнічних лабораторій, анонси стоматологічних заходів. Найпопулярніша рубрика на сайті – Установка стоматологічна. У ній публікують свої пропозиції з продажу нових і вживаних установок виробники, продавці та просто стоматологи.

Крім того, фахівці читають на сайті в рубриці «Стоматологічні статті» пізнавальні публікації від зарубіжних і українських авторів про менеджмент та маркетинг в стоматології, дизайн інтер'єру клінік, про вихід нових продуктів на стоматологічному ринку, про товари-переможці міжнародних конкурсів, на тему анестезії, імплантології, пародонтології, ендодонтії, ортодонтії, ортопедії, зуботехніки. Якщо ви виробник або офіційний представник іноземного бренду, можете також публікувати статті про свої товари, розповідаючи фахівцям про їх переваги, особливості виробництва, матеріал, що використовуються для виробництва, про те, що відрізняє цей стоматологічний продукт від аналогічних продуктів інших брендів, супроводжувати текстову інформацію привабливими фотографіями. На сайт щодня заходять тисячі фахівців, які прочитають вашу інформацію і стануть вашими клієнтами!

Поділитися в соціальних мережах:
Вас також може зацікавити
Підписуйтесь на нашу розсилку і соціальні мережі
 • 17 років на ринку
  стоматології

 • Вся продукція
  сертифікована

 • Обслуговування
  в сервісному центрі

 • Поставки безпосередньо від
  виробників