Вернуться назад

Як дезінфікувати ручки, датчики та тримачі T-Scan

05.06.2020

Статьи

По мірі того, як стоматологічна промисловість рухається до нової ери, слід посилювати безпеку та чистоту вашої практики. За останні кілька тижнів були впроваджені нові протоколи та стандарти ADA (Американської стоматологічної асоціації). Також багато інших асоціацій у всьому світі виконали подібні рекомендації. Ця інструкція ADA щодо “повернення до роботи” є одним із ресурсів, де детально описуються рекомендації для очищення та дезінфекції медичних виробів.

Як написано в статті "Стоматологія сьогодення", автором якої є Джеф Хадад, DDS, стоматологи можуть завоювати довіру пацієнтів, впровадивши в свою практику посилені протоколи безпеки. Застосування нових технологій, обладнання та прийомів для покращення здоров'я і безпеки пацієнтів, допоможе нам випереджати криву нових директив ADA. Важливу роль у всьому цьому відіграють кроки, які Ви та Ваш персонал вживаєте для дезінфекції стоматологічного обладнання.

Для користувачів системи цифрового оклюзійного аналізу T-Scan ™ ми радимо детально ознайомитися з рекомендаціями щодо дезінфекції ручок, датчиків та тримачів  у посібнику користувача.

Нижче наведені рекомендації компанії Tekscan щодо дезінфекції  ручок, датчиків та тримачів.

Ручка Novus і ручка Evolution

 • Очищення: Видаліть забруднення з усіх поверхонь ручок серветками для очищення та дезінфекції Dentiro Wipes (OCC Switzerland) або аналогічними серветками іншого виробника. Використовуйте достатню кількість серветок, доки не буде видимого очищення.
 • Дезінфекція: після належного очищення візьміть додаткову серветку для очищення та дезінфекції всієї поверхні ручки Novus. Дотримуйтесь інструкцій виробника, щоб витримати відповідну тривалість контакту з поверхнею.
 • Примітка: Очищення та дезінфекція ручок Novus проводиться відповідно до інструкції з використання серветок для очищення та дезінфекції Dentiro Wipes (OCC Switzerland), використовуючи рекомендований виробником контактний час для дезінфекції,  при кімнатній температурі.

 • Зберігання: Ручку Novus слід зберігати разом із нижньою засувкою у відкритому (вниз) положенні, коли вона не використовується.

Датчики та тримачі для датчиків

 • Очищення: Видаліть забруднення з усіх поверхонь датчиків та тримачів для датчиків, включаючи всі важкодоступні ділянки, серветками дезінфекції Dentiro Wipes (OCC Switzerland) або аналогічними серветками іншого виробника. Використовуйте стільки серветок, скільки потрібно, доки не буде видимого очищення.  

 • Дезінфекція тримачів для датчиків: після належного очищення помістіть тримач датчика в стандартний стерилізаційний пакет, придатний для парової стерилізації. Помістіть у гравітаційний паровий стерилізатор, відповідно до стандартів ANSI AAMI (EN) ISO 17665, щоб не перевищувати максимальне навантаження стерилізатора при стерилізації декількох пристроїв за один цикл автоклава. Виконуйте цикл стерилізації при 132 ° C протягом 15 хвилин з 30-хвилинним циклом сушіння після фази стерилізації.

 • Дезінфекція датчика: після належного очищення помістіть датчик у розчин для дезінфекції відповідно до вказаного виробником розведення та часу застосування, переконавшись, що датчик повністю занурений та не контактує з іншими виробами у ємкості для дезінфекції. Рекомендовано використовувати дезінфікуючий засіб, що містить о-фталальдегід, наприклад Cidex® OPA (Johnson & Johnson). Вийміть датчик з розчину і промийте продезінфікований датчик великим об'ємом (наприклад, 1 галон) водопровідної води не менше 1 хвилини. Замініть воду і повторіть занурення на 1 хвилину ще два рази, замінюючи кожен раз воду для промивання. Примітка. Всього датчик слід промити водою 3 рази. Просушіть чистою м'якою тканиною.

 • Примітка: один і той же датчик може використовуватися для одного пацієнта протягом декількох сеансів. Не слід застосовувати один і той же датчик для різних пацієнтів.

 • Примітка: Очищення та дезінфекція датчиків Novus проводиться відповідно до інструкції з використання серветок для дезінфекції Dentiro Wipes (OCC Switzerland), використовуючи рекомендований виробником контактний час,  при кімнатній температурі.

Поделиться в социальных сетях:
Вас также может заинтересовать
Подписывайтесь на нашу рассылку и социальные сети
 • 17 лет на рынке
  стоматологии

 • Вся продукция
  сертифицированна

 • Обслуживание
  в сервисном центре

 • Поставки напрямую от
  производителей