Вернуться назад

Установка Signo T500 (J.Morita) удостоена престижной премии Red Dot Award 2019

02.08.2019

Новости

Краща із Найкращих. 

Стоматологічна установка Signo T500 виробництва J.Morita Tokyo MFG. Corp. розроблена спільно зі студією дизайна Porsche отримала престижну нагороду Red Dot Design Award в області промислового дизайну. 

News-Signo-T500-red-dot-award-01.jpg

Red Dot Design Award - це нагорода в області дизайна, що вручається за особливі досягнення в дизайні споживчих товарів. Роботи, відмічені нагородою, виставляються в музеї дизайна Red Dot в Есcені(Німеччина)і, найбільшому в світі зібранні досягнень сучасного дизайна. Висновок жюрі: « Signo T500 -визначне рішення, яке об’єднує всі елементи і вимоги в гармонійній манері. Це елегантне стоматологічне крісло витончене та комфортне, гарантує інтуітивне зрозуміле управління..Його модульність і гнучкість були адаптовані для повної відповідності вимогам стоматологічної практики». 

products_signo_t500_highlights_01.jpg

Signo T500 - це комфорт, дизайн та надійність. Гармонійне поєднання багатьох елементів значно полегшує роботу користувача. Численні функції, створені для ефективності управління, розміщують пацієнта в гарну лікувальну позицію для стоматолога. Високий рівень ергономіки та успішні кольри створюють приємну атмосферу для пацієнтів. 

products_signo_t500_highlights_02 (1).jpg

Нова стоматологічна установка - це нова розробка опробованої та протестованої лінійки стоматологічних установок Signo. Обслуговування та регулярні гігієнічні процедури стали набагато простішими. Багато інших опцій дають більше лікувальних можливостей та покращений комфорт і зручність для користувачів та пацієнтів. Спеціальні іновації включать безпровідну ножну педаль, яка робить незручні проводи частиною минулого, та поворотний підголовник, що дозволяє розміщувати пацієнта в ідеальну лікувальну позицію. Компанія Morita пропонує широкий рівень привабливих опцій: це преміум установка досупна з верхньою та нижньою подачею і мобільною версією «cart» в восьми різних кольорах обшивки. Фокус завжди на максимальному комфорті для пацієнта та стоматологічної команди. Наприклад, ергономічне крісло можна гармонійно налаштовувати до підголівника. Висоту крісла можна налаштовувати в два етапа від 400 до 800 мм, завдяки гідравлічній технології. Дякуючи широкому ряду налаштувань, стоматолог може проводити ефективне лікування стоячи чи сидячи, одночасно пропонуючи пацієнту комфортний старт та перебування. М’яке збільшення інтенсивності світла хірургічного світильника Luna Vue TS захищає очі та знижує рівень стреса пацієнта. Зручна контрольна панель робить точні та інтуїтивні налаштування. На додаток, легкий доступ до обслуговування та багато компонентів, що автоклавуються, роблять гігієнічний процес безпечним. Для зручності ендодонтичного лікування, в стандартній комплектації уже включені інтегрований ендо мотор та апекс локатор.  Також, багато інших додаткових функцій, покращують комфорт та лікування. Наприклад, світло пропонує безконтактні операції, завдяки датчикам чи опціональній бездротовій ножній педалі. Інтегрований сенсорний дисплей дає доступ до онлайн сервісів та додаткових функцій. Для ще більшого комфорту пацієнта, компанія Morita  пропонує опціональні модулі налаштування для операційного стула, плювальниці та автоматичних систем очищення при щоденному та технічному обслугованні. Ці та інші опціональні модулі об’єднують елегантність стоматологічної установки Signo T500 з персоналізованим стилем - для приємної атмосфери стоматологічної практики. Загалом, Morita пропонує відмінне середовище для стоматологічних установ, завдяки цій установці преміу класу - преміум в стандартній комплектації, з додатковим плюсом в комфорті та індивідуально адаптованим опціям. 

product_T500_news3_red_dot_best_morita_signo.jpg

Резюме.
Signo T500 - стоматологічна установка преміум класу:
- простий у роботі наступник лінійки установок Signo Treffert, розроблений у співпраці з командою дизайнерів Porsche
- елегантний сімбіоз форми та функції для естетики, якості та довговічності
- свобода руху для лікаря та відмінна ергономіка
- версії з ніжньою та верхньою подачами інструментів та мобільна версія «cart"

product_T500_news_trophy_red_dot_best_morita_signo-1.jpg

Поделиться в социальных сетях:
Вас также может заинтересовать
Подписывайтесь на нашу рассылку и социальные сети
 • 17 лет на рынке
  стоматологии

 • Вся продукция
  сертифицированна

 • Обслуживание
  в сервисном центре

 • Поставки напрямую от
  производителей